Cisco Gigabit LH Mini-GBIC SFP netwerk transceiver module Vezel-optiek 1000 Mbit/s 1300 nm

Cisco Gigabit LH Mini-GBIC SFP netwerk transceiver module Vezel-optiek 1000 Mbit/s 1300 nm

Merk Cisco




Excl BTW. €207,71
€251,33
Op Voorraad
Cisco Gigabit LH Mini-GBIC SFP. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit/s, Soort aansluiting: mini-GBIC. Veiligheid: FDA 21 CFR 1040.10, 1040.11, EN60950, EN (IEC) 60825-1, 2, Merkcompatibiliteit: Cisco, Certificering: FCC Part 15 Class B EN55022 Class B (CISPR 22B) VCCI Class B. Stroomverbruik (typisch): 1 W. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Aantal producten inbegrepen: 1 stuk(s)
Eisen aan de omgeving
Maximale temperatuur (in bedrijf) 40 °C
Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) 0 - 85 procent
Bedrijfstemperatuur (T-T) 0 - 40 °C
Temperatuur bij opslag -20 - 70 °C
Luchtvochtigheid bij opslag 5 - 90 procent
Energie
Stroomverbruik (typisch) 1 W
Gewicht en omvang
Breedte 13,4 mm
Hoogte 8,5 mm
Diepte 56,5 mm
Gewicht 18 g
Kenmerken
Certificering FCC Part 15 Class B EN55022 Class B (CISPR 22B) VCCI Class B
Hot-swap Ja
Plug and play Ja
Merkcompatibiliteit Cisco
Veiligheid FDA 21 CFR 1040.10, 1040.11, EN60950, EN (IEC) 60825-1, 2
Overige specificaties
Afmetingen (B x D x H) 85 x 134 x 56 mm
Prestatie
SFP transceiver type Vezel-optiek
Maximale overdrachtssnelheid van gegevens 1000 Mbit/s
Soort aansluiting mini-GBIC
SFP-zendernorm LH
Single-mode glasvezelkabel (SMF) ondersteund Ja
Vezel-optische connector LC
Maximaal bereik 40000 m
Golflengte 1300 nm
Verpakking
Aantal producten inbegrepen 1 stuk(s)

Cookies

Om je beter en persoonlijker te helpen, gebruiken wij cookies en vergelijkbare technieken. Door op ‘Accepteren’ te klikken ga je hiermee akkoord.