Cisco QSFP-100G-PSM4-S= netwerk transceiver module Vezel-optiek 100000 Mbit/s

Cisco QSFP-100G-PSM4-S= netwerk transceiver module Vezel-optiek 100000 Mbit/s

Merk Cisco




Excl BTW. €1.547,12
€1.872,02
Bel voor beschikbaarheid
Cisco QSFP-100G-PSM4-S=. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100000 Mbit/s, Soort aansluiting: QSFP. Kleur van het product: Metallic, Oranje. Stroomverbruik (typisch): 3,5 W
Energie
Stroomverbruik (typisch) 3,5 W
Kenmerken
Kleur van het product Metallic, Oranje
Hot-swap Ja
Prestatie
Rx-golflengte (min) 1295 nm
Rx-golflengte (max) 1325 nm
Tx vermogen (max) 2 dBmW
Tx vermogen (min) -9,4 dBmW
Rx vermogen (min) -12,66 dBmW
Rx vermogen (max) 2 dBmW
SFP transceiver type Vezel-optiek
Maximale overdrachtssnelheid van gegevens 100000 Mbit/s
Soort aansluiting QSFP
Single-mode glasvezelkabel (SMF) ondersteund Ja
Multi-mode glasvezelkabel (MMF) ondersteund Nee
Vezel-optische connector MPO12
Maximaal bereik 500 m
Tx-golflengte (min) 1295 nm
Tx-golflengte (max) 1325 nm

Cookies

Om je beter en persoonlijker te helpen, gebruiken wij cookies en vergelijkbare technieken. Door op ‘Accepteren’ te klikken ga je hiermee akkoord.