StarTech.com Aqua OM4 Duplex multimode glasvezel kabel 100 Gb 50/125 LSZH LC/LC 2 m
StarTech.com Aqua OM4 Duplex multimode glasvezel kabel 100 Gb 50/125 LSZH LC/LC 2 m
StarTech.com Aqua OM4 Duplex multimode glasvezel kabel 100 Gb 50/125 LSZH LC/LC 2 m

StarTech.com Aqua OM4 Duplex multimode glasvezel kabel 100 Gb 50/125 LSZH LC/LC 2 m

Merk Startech.com




Excl BTW. €27,24
€32,96
Op Voorraad
StarTech.com Aqua OM4 Duplex multimode glasvezel kabel 100 Gb 50/125 LSZH LC/LC 2 m. Snoerlengte: 2 m, Type glasvezel: OM4, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex
Eisen aan de omgeving
Bedrijfstemperatuur (T-T) -20 - 60 °C
Temperatuur bij opslag -20 - 60 °C
Gewicht en omvang
Gewicht 34 g
Kenmerken
Aansluiting 2 type Mannelijk
Aansluiting 1 type Mannelijk
Ondersteunde golflengten 850 nm
Kern diameter 50 µm
Kleur van het product Aqua-kleur, Blauw
Bekleding diameter 125 µm
Draad modus structuur Multimode
Snoerlengte 2 m
Certificering CE
Overdrachtssnelheid 100 Gbit/s
Full duplex Ja
Aansluiting 1 LC
Materiaal buitenmantel Halogeenvrij
Aansluiting 2 LC
Type glasvezel OM4
Technische details
Duurzaamheidscertificaten REACH, RoHS
Bevat geen Halogeen
Verpakking
Gewicht verpakking 42 g
Hoogte verpakking 5,8 mm
Diepte verpakking 220 mm
Breedte verpakking 200 mm

Cookies

Om je beter en persoonlijker te helpen, gebruiken wij cookies en vergelijkbare technieken. Door op ‘Accepteren’ te klikken ga je hiermee akkoord.