Hewlett Packard Enterprise C8R25B netwerk transceiver module Vezel-optiek 10000 Mbit/s SFP+ 850 nm

Hewlett Packard Enterprise C8R25B netwerk transceiver module Vezel-optiek 10000 Mbit/s SFP+ 850 nm

Merk HP Enterprise




Excl BTW. €247,25
€299,17
Op Voorraad
Hewlett Packard Enterprise C8R25B. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP+. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Aantal producten inbegrepen: 4 stuk(s)
Gewicht en omvang
Breedte 13,4 mm
Diepte 56,5 mm
Hoogte 8,5 mm
Prestatie
Maximale overdrachtssnelheid van gegevens 10000 Mbit/s
Soort aansluiting SFP+
SFP-zendernorm SW
Vezel-optische connector LC
SFP transceiver type Vezel-optiek
Golflengte 850 nm
Multi-mode glasvezelkabel (MMF) ondersteund Ja
Single-mode glasvezelkabel (SMF) ondersteund Nee
Verpakking
Aantal producten inbegrepen 4 stuk(s)

Cookies

Om je beter en persoonlijker te helpen, gebruiken wij cookies en vergelijkbare technieken. Door op ‘Accepteren’ te klikken ga je hiermee akkoord.