C2G 2M LC/SC OM4 LSZH VEZELPATCH - PAARS

C2G 2M LC/SC OM4 LSZH VEZELPATCH - PAARS

Merk Cables 2 Go




Excl BTW. €24,10
€29,16
Bel voor beschikbaarheid
C2G 2M LC/SC OM4 LSZH VEZELPATCH - PAARS. Snoerlengte: 2 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm
Kenmerken
Aansluiting 2 SC
Aansluiting 1 LC
Aansluiting 2 type Mannelijk
Aansluiting 1 type Mannelijk
Materiaal buitenmantel Halogeenvrij
Kleur van het product Violet
Kern diameter 50 µm
Bekleding diameter 125 µm
Type glasvezel OM3
Draad modus structuur Multimode
Snoerlengte 2 m

Cookies

Om je beter en persoonlijker te helpen, gebruiken wij cookies en vergelijkbare technieken. Door op ‘Accepteren’ te klikken ga je hiermee akkoord.