StarTech.com 1m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-SC
StarTech.com 1m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-SC
StarTech.com 1m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-SC
StarTech.com 1m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-SC

StarTech.com 1m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-SC

Merk Startech.com




Excl BTW. €13,64
€16,50
Op Voorraad
StarTech.com 1m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-SC. Snoerlengte: 1 m, Type glasvezel: OM2, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex
Gewicht en omvang
Gewicht 18 g
Kenmerken
Kleur van het product Oranje
Aansluiting 1 LC
Aansluiting 2 SC
Full duplex Ja
Kern diameter 50 µm
Bekleding diameter 125 µm
Draad modus structuur Multimode
Materiaal buitenmantel Halogeenvrij
Aansluiting 2 type Mannelijk
Aansluiting 1 type Mannelijk
Type glasvezel OM2
Snoerlengte 1 m
Technische details
Duurzaamheidscertificaten RoHS
Bevat geen Halogeen
Verpakking
Diepte verpakking 220 mm
Hoogte verpakking 26 mm
Breedte verpakking 200 mm
Gewicht verpakking 35 g

Cookies

Om je beter en persoonlijker te helpen, gebruiken wij cookies en vergelijkbare technieken. Door op ‘Accepteren’ te klikken ga je hiermee akkoord.