StarTech.com 5m Multimode 62,5/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC

StarTech.com 5m Multimode 62,5/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC

Merk Startech.com




Excl BTW. €18,94
€22,92
Op Voorraad
StarTech.com 5m Multimode 62,5/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC. Snoerlengte: 5 m, Type glasvezel: OM1, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 62,5 µm, Full duplex
Eisen aan de omgeving
Bedrijfstemperatuur (T-T) -20 - 60 °C
Temperatuur bij opslag -20 - 60 °C
Gewicht en omvang
Gewicht 71 g
Kenmerken
Aansluiting 2 type Mannelijk
Aansluiting 1 type Mannelijk
Type glasvezel OM1
Snoerlengte 5 m
Kleur van het product Oranje
Aansluiting 1 LC
Aansluiting 2 LC
Full duplex Ja
Kern diameter 62,5 µm
Bekleding diameter 125 µm
Draad modus structuur Multimode
Materiaal buitenmantel Halogeenvrij
Logistieke gegevens
(Buitenste) hoofdverpakking breedte 475 mm
(Buitenste) hoofdverpakking lengte 350 mm
(Buitenste) hoofdverpakking hoogte 165 mm
Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking 160 stuk(s)
Technische details
Duurzaamheidscertificaten RoHS, CE
Verpakking
Aantal per verpakking 1 stuk(s)
Hoogte verpakking 20 mm
Breedte verpakking 200 mm
Diepte verpakking 220 mm
Gewicht verpakking 80 g

Cookies

Om je beter en persoonlijker te helpen, gebruiken wij cookies en vergelijkbare technieken. Door op ‘Accepteren’ te klikken ga je hiermee akkoord.