Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 2m Glasvezel kabel OFC

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 2m Glasvezel kabel OFC

Merk HP Enterprise




Excl BTW. €81,97
€99,18
Op Voorraad
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 2m. Snoerlengte: 2 m, Soort kabel: OFC, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 62,5 µm
Kenmerken
Aansluiting 1 LC
Aansluiting 2 LC
Soort kabel OFC
Snoerlengte 2 m
Aansluiting 2 type Mannelijk
Kern diameter 62,5 µm
Bekleding diameter 125 µm
Aansluiting 1 type Mannelijk
Overige specificaties
Materiaal PVC
Technische details
Duurzaamheidscertificaten REACH, RoHS

Cookies

Om je beter en persoonlijker te helpen, gebruiken wij cookies en vergelijkbare technieken. Door op ‘Accepteren’ te klikken ga je hiermee akkoord.